שאלות נפוצות

איך מבצעים הזמנה?
לאחר שסיימת להוסיף פריטים לעגלת הקניות שלך, לחצ׳י על כפתור "צ'ק אאוט" בדף שקית
הקניות ואנו נדריך אותך בתהליך התשלום.
אילו שיטות תשלום אתה מקבל?
אנו מקבלים כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב, Paypal והעברה בנקאית (באמצעות PayPal).
עד כמה המידע האישי שלי בטוח?
האתר שלנו משתמש בפרוטוקול Secure Sockets Layer (SSL) כדי להצפין את כל המידע האישי שנשלח במהלך תהליך הצ'ק-אאוט. למידע נוסף על האופן שבו אנו מאבטחים את המידע שלך ומשתמשים בו, אנא עיין במדיניות הפרטיות שלנו.
איך עובד המשלוח?
אנו משתפים פעולה עם סוחרים ובעלי מלאכה עולמיים על מנת לספק לך את המחירים הטובים ביותר ואת המוצרים המעניינים ביותר. המשמעות היא שההזמנה שלך נשלחת מאזורים גלובליים כמו גרמניה, ארה"ב, תאילנד, טיבט, סין, הודו וכו'.
מכיוון שאנו שולחים ישירות מהשותפים שלנו במדינות אלו, ייתכן שיחלפו 6-20 ימים עד שהפריט שלך יגיע. נא לא להיכנס לפאניקה אם זה לא מופיע מיד, זה בדרך :)
האם אוכל לבטל הזמנה?
כן. ביטולים חייבים להתבצע תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה. שלח לנו דוא"ל תוך 24 שעות וספר לנו את הסיבה שבגללה אתה רוצה לבטל את ההזמנה שלך. כל ההחזרים יעובדו בתוך 24-48 שעות לפני שהקרן יופיע בחשבון הבנק של הלקוח.
מתי ההזמנה שלי תטופל?
כל ההזמנות מטופלות ונשלחות מהמחסנים שלנו. אנא המתן זמן נוסף לעיבוד ההזמנה שלך במהלך חגים ועונות מבצעים.
אנו מעבדים הזמנות בין שני עד שישי. הזמנות יעובדו תוך 3-5 ימי עסקים ממועד ההזמנה וישלחו למחרת לאחר יום העיבוד. שימו לב שאנחנו לא שולחים בסופי שבוע.
כמה זמן ייקח לקבל את ההזמנה שלי?
לאחר ביצוע ההזמנה, אנא המתן 3-5 ימי עסקים לעיבוד ההזמנות שלך. לאחר מכן, ייקח 12 - 20 ימי עסקים למשלוח בארה"ב, ו-15-30 ימי עסקים להזמנות בינלאומיות (תלוי במיקום).
מכס המקומי שלך.